Rozdělení do skupin v přípravných kurzech 2020

Prosíme uchazeče, aby si do přípravných kurzů přinesli psací potřeby a přezůvky.


Kurz 1-4, č. u. 302
po - matematika - Mgr. Pavel Kolašín
st - jazyk český - Mgr. Lenka Unucková
Barabáš Ondřej, Barabášová Adéla, Bílá Eliška, Černocká Lucie, Gerych Dominik, Josiek Jakub, Kokeš Petr, Kolářová Andrea, Lysák Jakub, Olšáková Adéla, Ošmera Adam, Polínek Vojtěch, Šimůnková Sylva
Kurz 2-4, č. u. 303
po - matematika - Mgr. Marcela Koutná
st - jazyk český - Mgr. Martina Zelenková
Balcarová Alexandra, Čabajová Natálie, Gabrielyová Markéta, Grygarová Tereza, Hrebičková Anna, Chmelová Adéla, Jančáková Tereza, Janečková Nela, Janošková Barbora, Jurajdová Adéla, Svetlíková Eliška, Šlachtová Zuzana, Štefková Marie, Štverková Viktorie
Kurz 3-4, č. u. 304
po - jazyk český - Mgr. Lenka Unucková
st - matematika - Mgr. Pavel Kolašín
Cahel Aleš, Gamon Matyaš, Hamříková Leona, Juřičková Bára, Kubica Adam, Lukešová Viktorie, Matuštíková Vendula, Michalczyková Sára, Novák Dominik, Pustka Šimon, Selecká Kateřina, Šutaríková Nikola, Vavřinová Valerie, Wilková Hana
Kurz 4-4, č. u. 202
po - jazyk český - Mgr. Erika Kopečková
st - matematika - Mgr. Eva Koloničná
Ambróz Roman, Baran Matyáš, Bednaříková Ludmila, Bělicová Markéta, Blažková Aneta, Bulišová Aneta, Burianová Sára, Kanyza Oliver, Kramolišová Zuzana, Matula Miroslav, Plačková Karolína, Vitoslavská Beatrice, Vlčková Veronika, Žídek Adam
Kurz 5-4, č. u. 203
po - matematika - Mgr. Eva Koloničná
st - jazyk český - Mgr. Magdaléna Musialová
Bočková Tereza, Hodulík Tomáš, Holaniková Veronika, Jalůvka Ondřej, Janáček Matyáš, Jařabáčová Natálie, Kantor Tomáš, Kupec Jan Jiří, Míček Vojtěch, Mojžíšek Václav, Mrázek Jakub, Plánková Eliška, Přívozníková Lucie, Zelenka Vít
Kurz 6-4, č. u. 204
po - jazyk český - Mgr. Jana Veselá
st - matematika - Mgr. Marcela Koutná
Krkošková Lucie, Porubcová Denisa, Přibylová Klára, Staníčková Zuzana, Staňková Karolína, Šeremková Barbora, Škorvagová Gabriela, Tesařová Tereza, Tomančáková Kristýna, Trtíková Kateřina, Trubák Vít, Uhlářová Kristýna, Vaculínová Valentina, Válková Nina
Kurz 1-8, č. u. 119
po - jazyk český - Mgr. Miroslava Fialová
st - matematika - Mgr. Veronika Forgačová
Bílková Jana, Bogoczová Agáta, Drastichová Ema Kateřina, Drbohlav Marián, Eisner Daniel, Gembčíková Anežka, Chamradová Adéla, Klímek Miroslav, Kovářová Markéta, Kožušník Václav, Kuchaříková Adriana, Miškusová Hana, Mynářová Anežka, Vašek Marek
Kurz 2-8, č. u. 120
po - jazyk český - Mgr. Markéta Pišlová
st - matematika - Mgr. Mgr. Eva Stádníková
Gemrot Jakub, Jirků Tomáš, Karlík Lukáš, Kreutz Martin, Kreutz David, Kvasnička Albert, Kvasničková Nela, Maralík Karel, Moravec Václav, Myšková Barbora, Ožana Maxmilián, Pilařova Karolína, Uhrák Matěj
Kurz 3-8, č. u. 216
po - matematika - Mgr. Veronika Forgačová
st - jazyk český - Mgr. Miroslava Fialová
Čičatka Jan, Dedek Robin, Gorkowski Tomáš, Haščinová Natálie, Chalupecký Vít, Chomová Markéta, Chuda Jiří, Ignačík Vojtěch, Janalík Matyáš, Josieková Markéta, Kubalák Matyáš, Meca Pavel, Wágnerová Markéta, Wilím Martin
Kurz 4-8, č. u. 217
po - jazyk český - Mgr. Ivana Kvasnicová
st - matematika - Mgr. Michal Matuška
Frydrych Tomáš, Hlaváčová Valentýna, Kalous Jan, Kocián Václav, Kocourek Jan, Lipková Anna, Lukas David, Matějka Marek, Mičan Vojtěch, Ognjanova Viktoria, Olšovský Martin, Peterová Karolína, Pokluda Tadeáš, Vyhlídal Václav
Kurz 5-8, č. u. 218
po - matematika - Mgr. Miroslava Michalíková
st - jazyk český - Mgr. Markéta Pišlová
Adámková Anežka, Apriasová Karla, Gajdoš David, Charvát Matěj, Paverová Ema, Přecechtěl Marek, Safarjanová Zuzana, Salava Matěj, Spasov Krasimir, Šelong Tadeáš, Ševčíková Viktorie, Šnapka Matouš, Tran Ha Giang, Veselská Zuzana
 
Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).