ghrabuvka.cz
Articles in English Deutsche Artikel Artículos en español Articles en français Статьи по-русски Trang tiếng Việt

Rozdělení do skupin v přípravných kurzech 2018

 Monika Sikorová,
07. 02. 2018
Kurz 1-8, č. u. 119
po - jazyk český - Mgr. Lenka Unucková
st - matematika - Mgr. Adam Forgač
Balderman Jan, Bártová Magdaléna, Bělohlávková Natalie, Borik Jan, Fojtík Daniel, Gurecká Eliška, Kajfosz Kryštof, Kolena Richard, Kovaříková Denisa, Kožušník Vojtěch, Michalová Julie, Nováčková Adéla, Richterová Natálie, Vítková Natálie
Kurz 2-8, č. u. 120
po - jazyk český - Mgr. Ivana Kvasnicová
st - matematika - Mgr. Michal Matuška
Havránková Linda, Hořínková Anna Marie, Hrbáček David, Jalůvková Daniela, Kocourková Soňa, Kratochvílová Eliška, Marková Leontýna, Mikulcová Vanesa, Novobílský Marek, Pechlátová Barbora, Podgorná Eliška, Procházková Natálie, Šimčíková Anna Amélie, Tichý Filip
Kurz 3-8, č. u. 121
po - matematika - Mgr. Miluše Chybová
st - jazyk český - Mgr. Miroslava Fialová
Doleželová Natálie, Doležilová Anežka, Filipský Adam, Gengela Jan, Grispanis Diego, Horálková Natálie, Juřeník Jakub, Mencarini Ramon, Pravdík Daniel, Pražanová Jolana, Prokopová Barbora, Sedmík Martin, Ševčíková Marie, Štěrbová Natálie, Šubertová Emma
Kurz 4-8, č. u. 216
po - matematika - Mgr. Martin Kotek
st - jazyk český - Mgr. Jana Veselá
Bardaševský Matěj, Brezanský Vojtěch, Dofek Darek, Drobný Jan, Dvorníková Emma, Gajdáček Bastien, Georgieva Klaudie, Gloger Jan, Hrachovec Marek, Linhartová Zuzana, Pařík Michal, Přikryl Martin, Skupienová Marie, Štýber Jakub
Kurz 5-8, č. u. 217
po - jazyk český - Mgr. Miroslava Fialová
st - matematika - Mgr. Eva Stádníková
Hula Jakub, Chyba Petr, Ignácová Lenka, Kačmář Ondřej, Klhůfek Jan, Krupová Kristýna, Kučera Šimon, Kutáč Jan, Marek Artur, Mytyzková Ida, Nevrlý Vít, Nguyen Ngoc Anton, Oháňková Lenka, Olšar Adam
Kurz 6-8, č. u. 218
po - matematika - Mgr. Adam Forgač
st - jazyk český - Mgr. Lenka Unucková
Papavasilevský Marek, Piterka Vojtěch, Pravdová Lucie, Procházka Viktor, Rubiar Vít, Salava Jakub, Sedláček Jan, Severová Šárka, Schwarz Šimon, Spáčilová Daniela, Štilárek Jakub, Švéda Ondřej, Ulmann Kryštof, Vavrečka Jiří, Zajícová Marie
Kurz 1-4, č. u. 317
po - matematika - Mgr. Pavel Kolašín
st - jazyk český - Mgr. Martina Zelenková
Bešťáková Elen, Fajnor Gabriel, Gillarová Veronika, Kopec Ladislav, Kučerová Lucie, Kučerová Neli, Oborná Vendula, Olivka Matěj, Olivka Jakub, Olšák Vojtěch, Pazdziora Aleš, Rybáriková Natálie, Slíva Daniel, Tesarčíková Natálie, Tranová Lenka, Vostárková Eliška
Kurz 2-4, č. u. 318
po - jazyk český - PhDr. Marie Vašíčková
st - matematika - RNDr. Jana Kotassková
Holaň Antonín, Holaňová Anna, Holek Matěj, Hoňková Michaela, Hranická Bára, Jurečková Klára, Kovář Dan, Kovářová Sabina, Krayzlová Kateřina, Paličková Tereza, Pavlasová Adéla, Rybáčková Tereza, Rybáčková Adéla, Staněk Ondřej, Tichavská Anežka
Kurz 3-4, č. u. 319
po - jazyk český - Mgr. Martina Zelenková
st - matematika - Mgr. Pavel Kolašín
Bártková Amálie, Černík Richard, Fryk Lukáš, Kocourková Eliška, Konvičná Anna, Kovalčíková Anna, Králová Lucie, Pěšalová Aneta, Pustková Kateřina, Rychecká Sabina, Senz Lubomír, Skulinová Tereza, Slaběňák Jan, Tichánek Jan, Vlčková Adéla
Kurz 4-4, č. u. 202
po - matematika - RNDr. Jana Kotassková
st - jazyk český - PhDr. Marie Vašíčková
Augustinská Klára, Bernát Jan, Čačová Michaela, Ďurčo Jakub, Gemrot Ondřej, Hranický Václav, Hudeček Lukáš, Javorková Veronika, Muráňová Adéla, Palička Šimon, Petrová Ema, Potůčková Terezie, Stibor Martin, Žandovská Kateřina

Prosíme účastníky kurzů, aby si s sebou vzali psací potřeby, blok a přezůvky.