ghrabuvka.cz
Articles in English Deutsche Artikel Artículos en español Articles en français Статьи по-русски Trang tiếng Việt

Rozdělení do skupin v přípravných kurzech 2017

 Monika Sikorová,
21. 02. 2017
Kurz 1-8, č. u. 119
po - matematika - Mgr. Michal Matuška
st - jazyk český - Mgr. Martina Zelenková
Nováková Viktorie, Steinerová Eva, Steinerová Lucie, Svoboda Martin, Šabo Ondřej (jen Ma), Šebesta Jakub, Šeremková Karolína, Šimsová Monika, Šimurdová Vendula, Šlachtová Klára, Štefek Daniel, Tököly Nikol, Unucková Gabriela, Žmolík Ondřej
Kurz 2-8, č. u. 120
po - jazyk český - Mgr. Jana Brachaczková
st - matematika - Mgr. Martin Kotek
Andrlová Anna (jen Ma), Bartek Matěj, Barva Jan, Baštinská Andrea, Baštinská Klára, Bílek Jan, Boucná Tereza, Brož Jan, Černík Jakub, Černíková Eliška, Čuntová Nikola, Dohnalová Alžběta, Filipská Vendula, Frydrychová Natálie
Kurz 3-8, č. u. 121
po - matematika - Mgr. Martin Kotek
st - jazyk český - Mgr. Jana Brachaczková
Nováková Karolína, Novotný Kryštof, Pavelka Vojtěch, Petrušková Lucie, Piňosová Adéla, Pražák Vojtěch, Pudichová Markéta, Pustková Karolína, Rusek Daniel, Řehová Markéta, Sedláček Vojtěch, Sedlaříková Adéla, Schindlerová Petra, Slavíková Markéta
Kurz 4-8, č. u. 216
po - jazyk český - Mgr. Ivana Kvasnicová
st - matematika - Mgr. Michal Matuška
Turoňová Kateřina, Vaculíková Markéta, Válek Matěj, Vališová Lucie, Vardžáková Nikol, Vaštyl Michal, Vlček Vojtěch, Vojkůvková Hana (jen Ma), Vrkoč David, Winter David, Wyslych Vojtěch, Zapletal Adam (jen Ma), Zapletalová Jitka, Zátopek Ondřej
Kurz 5-8, č. u. 217
po - jazyk český - Mgr. Miroslava Fialová
st - matematika - Mgr. Eva Stádníková
Gabriel Radim, Gadlinová Ivana, Grym Petr, Hajdušek Filip, Holaňová Alena, Holasová Klára, Holubová Bára, Chamradová Barbora, Slíva Filip, Slobodníková Petra (jen Ma), Solich Štěpán, Staňková Karolína, Tylšar Lukáš, Vontor Tomáš
Kurz 6-8, č. u. 218
po - matematika - Mgr. Veronika Orlitová
st - jazyk český - Mgr. Miroslava Fialová
Jagla Michal, Janouškovcová Marie, Kania Karel, Káňová Tereza, Kantor Jan, Karasová Adéla, Klanica Ondřej (jen Jč), Klímková Sandra, Kohoutková Barbora, Kubica Jakub, Kučera David, Kuchařová Adéla, Kutáčová Jana, Matoušová Petra, Matýsková Hana
Kurz 1-4, č. u. 139
po - jazyk český - Mgr. Vojtěch Vlček
st - matematika - Mgr. Pavel Kolašín
Dymáček Vojtěch, Koutný Jiří (jen Ma), Macejíková Aneta, Mihalová Natálie (jen Ma), Moravcová Anděla, Musilová Markéta, Mušálková Natálie, Nitková Nikola, Nosáček Jiří (jen Ma), Novobilská Tereza, Strausová Klára, Šmýrová Sára, Vodvářková Blanka, Zanášková Petra, Zanášková Pavlína
Kurz 2-4, č. u. 317
po - matematika - Mgr. Pavel Kolašín
st - jazyk český - Bc. Lenka Unucková
Čeganová Veronika (jen Ma), Čelínová Anna, Čvandová Adéla, Doné Viktorie, Dudek Vojtěch, Gajcová Adéla, Gregorová Zuzana (jen Ma), Holain Patrik, Hořínková Adéla, Huvarová Markéta, Chmielová Barbora, Jakubková Laura, Martináková Adéla, Radová Veronika, Valder Vít
Kurz 3-4, č. u. 318
po - matematika - RNDr. Jana Kotassková
st - jazyk český - PhDr. Marie Vašíčková
Lyčková Eliška, Otáhalová Kateřina, Pěronková Kateřina, Podešva Ondřej, Pospíšilík Daniel, Procházková Nell (jen Ma), Salzman Vojtěch, Schön David, Synovec Matěj, Štefanovičová Eliška, Šumná Julie, Tjuy Phani Hien, Vašek Štěpán, Volná Aneta (jen Ma), Winterová Hana, Žídek Filip
Kurz 4-4, č. u. 319
po - jazyk český - Mgr. Jana Veselá
st - matematika - RNDr. Jana Kotassková
Kander Jan, Kaňová Lucie, Karasová Eliška, Kloknerová Hana, Kocmanová Kateřina, Koczonová Adéla, König Jiří, Kopp Jindřich, Krzystková Adéla, Kubáník Matěj, Leško Ondřej, Luska Martin, Obdržálek Vojtěch, Ošmerová Zuzana, Šmíd Jan

Prosíme účastníky kurzů, aby si s sebou vzali psací potřeby, blok a přezůvky.