ghrabuvka.cz
Articles in English Deutsche Artikel Artículos en español Articles en français Статьи по-русски Trang tiếng Việt

Rozdělení do skupin v přípravných kurzech 2016

 Mgr. Šárka Staníčková,
19. 02. 2016
Kurz 1-8, č. u. 119
po - matematika - Mgr. Michal Matuška
st - jazyk český - Mgr. Ivana Kvasnicová
Florčíková Lucie, Friedrichová Nela, Chocholáčová Valentina (jen M), Koláček Šimon, Kotalová Tereza, Koudelová Aneta, Kutáčová Kateřina, Lučanová Lucie, Martincová Adéla, Nováková Karolína, Sasínová Nikola, Stehnová Alice, Strnad Vojtěch, Stupka Ondřej, Sýkorová Kateřina, Sýkorová Vendula
Kurz 2-8, č. u. 120
po - jazyk český - Mgr. Miroslava Fialová
st - matematika - Mgr. Martin Kotek
Bláhová Julie, Böhmová Viktorie, Bohuš Kristián, Bortel Tomáš, Brož Dalibor, Danys Jakub, Dao Quynh Anh, Dedek Samuel, Fajkusová Barbora, Gregorová Barbora (jen M), Hesová Žaneta, Hořínek Jáchym, Kučerová Stela, Mlčoch Vojtěch, Paříková Gabriela, Olšarová Marie (jen Jč), Sehnalík Robin
Kurz 3-8, č. u. 121
po - matematika - Mgr. Martin Kotek
st - jazyk český - Mgr. Miroslava Fialová
Barabáš Ondřej, Barabášová Adéla, Běťáková Samantha, Černý Michal, Červenka Jan, Hrbková Petra, Janáček Matyáš, Ježíková Štěpánka, Kapcová Valérie, Karbulová Nikol, Klhůfková Lucie, Kludka Jakub, Kubalová Adéla, Kuchařová Adéla, Nováková Barbora, Uvíra Karel
Kurz 4-8, č. u. 216
po - jazyk český - Mgr. Martina Zelenková
st - matematika - Mgr. Eva Stádníková
Babincová Markéta, Kluček Max, Davidová Annemarie, Grygar Václav, Kotíková Anna, Koudelný Jakub, Křůmalová Ivana, Lukesová Dagmar, Martinásková Natálie, Martiník Matěj, Matějů Ondřej, Matoušková Jana, Moravec David, Pavelcová Lucie, Pavelec Petr, Staňková Nela
Kurz 5-8, č. u. 217
po - jazyk český - Mgr. Jana Brachaczková
st - matematika - Mgr. Miluše Chýbová
Kufová Adéla, Matušek Ondřej, Michálková Kateřina, Mikesková Markéta, Míková Veronika, Nguyen Thi Thanh Huyen, Nováková Valerie, Ohaňková Barbora, Ondrejček Štěpán, Otáhalová Magdalena, Pidra Michal, Plemeník Tomáš, Poláková Anna, Pospíšilová Klára
Kurz 6-8, č. u. 218
po - matematika - Mgr. Miluše Chýbová
st - jazyk český - Mgr. Jana Brachaczková
Beneš Zdeněk, Do Duc Trung Tomáš, Šarocká Simona, Šrámková Adéla, Štach Damián, Šubertová Anna, Traplová Alexandra, Uchalová Kristýna, Vlček Ondřej, Vlková Veronika, Vrlová Leona, Zedník Jiří, Zetochová Michaela, Zezulka Adam
Kurz 1-4, č. u. 317
po - jazyk český - Bc. Lenka Unucková
st - matematika - Mgr. Pavel Kolašín
Boženská Natálie (jen Jč), Gřondělová Adéla, Havlíčková Kristýna, Hronová Tereza, Chadzikonstandinu Natálie, Chrastinská Andrea, Chytil Marek, Jankovičová Klára, Jehlička Patrik, Kaděrová Nikol, Kotrla Marek, Kročková Vendula, Langer Josef, Lindovská Aneta, Michnáčová Aneta, Neoralová Tereza, Rybářová Michaela
Kurz 2-4, č. u. 318
po - matematika - Mgr. Pavel Kolašín
st - jazyk český - Bc. Lenka Unucková
Braková Nikol, Dlouhý Ondřej, Fričová Aděla, Gattnar Rostislav, Gawliková Eliška, Matýsek Martin, Mentel Tomáš, Měřva Tomáš, Mikulková Antonie (jen M), Paciorková Eva, Pazdiorová Kateřina, Petřkevic Tomáš, Pijanowska Eliška, Růžičková Kristýna, Sklenářová Alice, Ščibrániová Aneta
Kurz 3-4, č. u. 319
po - matematika - RNDr. Jana Kotassková
st - jazyk český - PhDr. Marie Vašíčková
Friedelová Benedikta, Magerová Kateřina, Michálková Adéla, Mušal Petr, Pálková Hana, Palkovská Eva, Sisrová Barbora, Skulina Ondřej, Sojka František, Šimonová Hana, Štěpánková Nikola, Šurinová Kateřina, Valová Barbora, Vašíčková Věra, Vrlová Leona, Zmydlochová Markéta

Prosíme účastníky kurzů, aby si s sebou vzali psací potřeby, blok a přezůvky.