ghrabuvka.cz
Articles in English Deutsche Artikel Artículos en español Articles en français Статьи по-русски Trang tiếng Việt

Rozdělení do skupin v přípravných kurzech 2014

 Mgr. Šárka Staníčková,
03. 03. 2014
Kurz 1-8, č. u. 119
po - matematika - Mgr. Miluše Chybová
st - jazyk český - Mgr. Miroslava Fialová
Adami Anna, Bartková Hana, Bártková Amálie, Běnková Petra, Bešťáková Elen, Dedek Václav, Dimitrovová Anna, Dlouhá Magdalena, Dziková Hana, Fegler Matěj, Gula Martin, Horák Šimon, Hořínek Jan, Palička Šimon, Paličková Julie, Řepková Eva, Vašňovský Matyáš (jen M)
Kurz 2-8, č. u. 120
po - jazyk český - Mgr. Michaela Böhmová
st - matematika - Mgr. Martin Kotek
Gruszka Vojtěch, Hollmanová Kateřina, Hrabovská Terezie, Hudečková Barbora, Kalmusová Tereza, Kocmánek Adam, Kocourková Eliška, Kolková Gabriela, Korusová Barbora, Kozelková Klára, Krpelíková Klára, Lubojacká Julie, Matějková Veronika, Oborná Vendula, Řapek Lukáš, Válek Ondřej, Wágnerová Aneta
Kurz 3-8, č. u. 121
po - matematika - Mgr. Martin Kotek
st - jazyk český - Mgr. Martina Zelenková
Loskotová Magdaléna, Mačudová Gabriela, Matějová Tereza, Matoušová Lucie, Matuštík Kryštof, Mecová Markéta, Michalíková Barbora, Mocek Tomáš, Mostýnová Sára, Nečesaná Adéla, Neděla Matěj, Nevrlý Matěj, Okonová Veronika, Plačková Lucie, Poledník Matyáš, Šnajdrová Adéla, Vašíčková Hana
Kurz 4-8, č. u. 216
po - matematika - Mgr. Eva Stádníková
st - jazyk český - Mgr. Jana Brachaczková
Jankulárová Eliška, Rájecký Daniel, Rusnoková Kateřina, Rybáčková Tereza, Rybáčková Adéla, Složil Radim, Solanský Jakub, Spáčilová Klára, Spurný Ondřej, Strachotová Bára, Šarocký Martin, Šircová Barbora, Škereňová Karolína, Špetíková Linda, Štefková Markéta, Vaňková Ludmila
Kurz 5-8, č. u. 217
po - jazyk český - Mgr. Ivana Kvasnicová
st - matematika - Mgr. Miluše Chybová
Dušenka Michal, Ellingerová Monika, Golková Marie, Karasová Sára, Koníček Libor, Němec Ronald (jen M), Obrusníková Lucie, Procházková Kristýna, Skřivánek Václav, Šařecová Adéla, Švédová Tereza, Tomisová Gabriela, Turoň Martin, Ulmannová Kristýna, Vašíček Vojtěch, Vašíčková Barbora, Zaydlarová Meg
Kurz 1-4, č. u. 218
po - jazyk český - PhDr. Marie Vašíčková
st - matematika - RNDr. Jana Kotassková
Černý Adam, Hanuliaková Monika, Hrdá Aneta, Knapíková Lucie, Kolářová Anna, Macháček Leoš, Michnáčová Adéla, Nečasová Tereza, Neuwirthová Nikola, Pergler Tomáš (jen M), Poledníková Karolína, Popelková Lucie, Řehová Eliška, Seman Dominik, Svobodová Martina, Vlčková Aneta
Kurz 2-4, č. u. 318
po - matematika - RNDr. Jana Kotassková
st - jazyk český - PhDr. Marie Vašíčková
Brodová Michaela, Císařová Nikol, Čech Marek, Dědina Adam, Drozd Filip, Glombová Vendula, Hložanková Barbora, Chlopčíková Petra, Chvostková Adéla, Jedlovcová Veronika, Judas Vojtěch, Juřička Jiří, Kladivová Lucie, Raška Martin, Rašková Adéla
Kurz 3-4, č. u. 319
po - matematika - Mgr. Pavel Kolašín
st - jazyk český - Mgr. Jana Veselá
Kosíková Jana, Kotková Simona, Křupalová Magdaléna, Mančáková Jana, Marčanová Lucie, Mihok Filip, Motalová Kristýna, Mulková Bára, Ohaňka Libor, Omachtová Veronika, Ondičová, Kateřina, Tesařová Karolína, Vehovský Michal, Vějačková Marie, Vějačková Adéla

Prosíme účastníky kurzů, aby si s sebou vzali psací potřeby, blok a přezůvky.