ghrabuvka.cz
Articles in English Deutsche Artikel Artículos en español Articles en français Статьи по-русски Trang tiếng Việt

Přípravné kurzy 2010

 Mgr. Šárka Staníčková,
21. 02. 2010

Ve školním roce 2009/2010 budou pro zájemce organizovány v měsíci březnu přípravné kurzy k přijímacím zkouškám na osmileté i čtyřleté studium. Rozsah je stanoven na 20 hodin (10 vyučovacích hodin matematiky a 10 vyučovacích hodin jazyka českého). Kurzy budou probíhat v pondělí a ve středu vždy 2 vyučovací hodiny od 16 hodin v budově našeho gymnázia. Cena kurzu je 1 000 Kč.
Kurzovné je možné zaplatit v kanceláři školy u p. Sikorové (v pracovní dny od 7,00  do 14,30 hodin) do 19. 2. 2010.

Termíny konání:
pondělí: 1. 3., 8. 3., 15. 3., 22. 3., 29. 3. 2010
středa: 3. 3., 10. 3., 17. 3., 24. 3., 31. 3. 2010

 

Kurz 1-8, č. u. 202
po - matematika - Mgr. Vlastimil Šmíd
st - jazyk český - Mgr. Jana Brachaczková
Adamec Petr, Baranec Tomáš, Bastová Veronika, Bendová Kateřina, Bílský Pavel, Blažková Kristýna, Bogdanová Jana, Děčka Martin, Dědina Adam, Dlouhá Karolína, Eisner Tomáš, Frank David, Fryl Marek, Gacek Daniel, Halamová Hana, Hlisníkovská Aneta, Polášek Vladimír
Kurz 2-8, č. u. 203
po - jazyk český - Mgr. Michaela Böhmová
st - matematika - Mgr. Martin Kotek
Chamrádová Blanka, Janíková Veronika, Kašíková Veronika, Kiculisová Andrea, Kochová Rozálie, Konečná Tereza, Štěrbová Kateřina, Kotulová Hana, Kubáček Miloš, Kubis Jakub, Kučera Martin, Kysel Rostislav, Lasáková Marie, Lenart Martin, Prokopová Vendula, Śoporová Natálie, Sýkorová Natálie
Kurz 3-8, č. u. 204
po - matematika - Mgr. Martin Kotek
st - jazyk český - Mgr. Michaela Böhmová
Mandrla Jan, Míňová Michaela, Němcová Eva, Novotný Cyril, Obdržálek Vladislav, Ocisková Věra, Osobová Alena, Paskovský Adam, Persichová Kristina, Podroužková Martina, Hranický Jan, Portužáková Martina, Potempová Kristýna, Pustowková Eliška, Putová Jana, Richtárová Pavlína, Mazurová Timea
Kurz 4-8, č. u. 302
po - jazyk český - Mgr. Jana Brachaczková
st - matematika - Mgr. Vlastimil Šmíd
Sikorová Petra, Sroka Sebastian, Studník Ondřej, Kokešová Monika, Synovec Michal, Šigutová Karin, Štiglerová Sylvie, Tanistra Ondřej, Týn Václav, Václaviková Michaela, Valtr Jan, Vlčková Tereza, Záleská Anna, Zelená Pavla, Zvárová Anna, Banotová Simona
Kurz 1-4, č. u. 303
po - matematika - Mgr. Pavel Kolašín
st - jazyk český - PhDr. Marie Vašíčková
Maluchová Michaela, Pergler Pavel, Persich Alexandr, Quittová Eliška (jen Čj), Richtár Miroslav, Schwarzová Denisa, Smělíková Taťána, Strakošová Eliška, Šindlerová Barbora, Štěrba Marek, Tomalová Renata, Zajac Petr, Žabenská Barbora
Kurz 2-4, č. u. 304
po - jazyk český - PhDr. Marie Vašíčková
st - matematika - RNDr. Jana Kotassková
Čižíková Denisa, Daňková Karin, Drobiszová Hana, Gvužďová Lucie, Jeziorek Daniel, Kačmář Vojtěch, Konečný Jakub, Kovalová Hana, Lipovský Patrik, Lukšík Jakub, Majdyšová Eva, Matějová Aneta, Neničková Michaela

Přípravné kurzy budou zahájeny v pondělí 1. 3. 2010 v 16 hodin v budově gymnázia. 
Přineste si jen přezůvky a psací potřeby!


Přihlásit se můžete osobně na Dni otevřených dveří našeho gymnázia dne 13. ledna 2010 nebo e-mailem na adrese stanickova@ghrabuvka.cz (uveďte jméno a příjmení uchazeče, zda jde o osmileté nebo čtyřleté studium, kontakt na vás).