nahled

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou

Dne 10. 5. 2018 se naši žáci nižšího stupně zúčastnili okresního kola Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou, které se konalo v Ostravě na ZŠ Porubská.

V IV. kategorii dívek nás reprezentovaly Silvie Papavasilevská, Nela Michalíková, Barbora Mozdřenová, Kateřina Žebráčková (3A8), Adéla Badošková, Tereza Klanicová (3B8), Eliška Jankulárová, Julie Lubojácká, Eliška Mecová (4B8). Obsadily nádherné 4. místo v konkurenci sportovního gymnázia a také atletické školy.

Ve stejné konkurenci nás v kategorii III. reprezentovaly Natálie Frydrychová, Jana Kutáčová, Hana Vojkůvková (1A8), Eliška Černíková, Barbora Chamrádová (1B8), Alice Stehnová (2A8), Jana Matoušková, Nikola Karbulová, Lucie Klhůfková, Amálie Sojčáková (2B8). Dívky v tomto složení získaly úžasné 2. místo.

Mezi mladšími chlapci naši školu reprezentovali Kantor Jan, Štefek Daniel, Vavruš Samuel, Vlček Vojtěch, Winter David, Zapletal Adam (1A8) a rovněž si nevedli špatně, obsadili 7. místo.

Martin Gattnar, Jan Hájek, Jan Mrověc, Petr Nikel, Tomáš Pravda (3A8), Martin Poruba, Adam Šimurda, Štěpán Švancer (3B8), Aleš Smelík, Tony Wolkowinskij (4A8) nás reprezentovali mezi nejstaršími chlapci a také se neztratili. Ve velké konkurenci obsadili 6. místo.

Všem zmíněným děkujeme za reprezentaci školy a gratulujeme ke sportovním výsledkům.