Lyžařské kurzy ve šk. rok 2019/2020 pro kvinty a 1. ročník

Elektronické přihlašování na lyžařský kurz

  • přihlášení najdeš na Informačním systému (v době přihlašování)
  • přihlašování začíná v sobotu 8. 6. 2019 v 8:00 a končí v pondělí 10. 6. 2019 ve 20:00
  • kliknutím na přihlásit se tvé jméno přesune do zvoleného sloupce
  • ti, kteří se nechtějí zúčastnit lyžařského kurzu, se přihlásí do sloupce nezúčastním se
  • ti, kteří se nemohou přihlásit na kurz z důvodu naplnění kapacity, se přihlásí do sloupce chci jet, kapacita je již naplněna, s nimi budeme počítat jako s náhradníky
  • v průběhu přihlašování je možné své rozhodnutí měnit, přihlásíš-li se na jiný kurz (nebo do jiného sloupce), automaticky se přesuneš na poslední místo
  • oba kurzy mají minimální a maximální počty, při počtu menším než minimum (20 osob) se kurz neotevře, překročit maximální počet (45 osob) nelze

Sociálně znevýhodnění žáci mají možnost požádat o finanční příspěvek nadaci školy Pro Gymnasium, informace k žádosti vám podají třídní učitelé.

Lyžařský kurz Pension Školka Velké Karlovice (ČR)

Ubytování a stravování v Pensionu Školka ve Velkých Karlovicích, plná penze. Sjezdové lyžování, snowboard a základy běhu na lyžích. Výcvik bude probíhat na sjezdovkách Razula a Horal, běh na lyžích v upravených běžeckých stopách. Běžky je možno zapůjčit ze školy, pro sjezdový výcvik a snowboard povinná přilba, pro snowboard doporučujeme chrániče kolen (nákoleníky).

Termín: 3. – 7. března 2020
Cena: 2 300 Kč + vleky (1000 Kč)

Lyžařský kurz - Vysoké Taury (Rakousko)

Atraktivní oblast u Millstaterského jezera nedaleko města Spittal, svahy největšího rakouského pohoří Vysoké Taury. Lyžuje se v nadm. výšce 1500 až 2000 m. n. m.

Lyžařský areál Goldeck (30 kilometrů upravovaných sjezdových tratí všech obtížností, 50 hektarů „freeridových“ terénů, 8,5 km dlouhá černá sjezdovka), další střediska, která můžeme navštívit: Bad Kleinkirchheim, Gerlitzen, Innerkrems, Katschberg. V ceně je zároveň i návštěva Aquaparku Drautaler Perle ve Spittalu.

Termín: 2. - 7. března 2020
Cena: 7 400,- Kč studenti nar. 2005 a mladší, 7 850,- Kč studenti nar. 2001–2004

Cena zahrnuje: dopravu autobusem po celou dobu akce, ubytování s polopenzí, skipas na 4 dny, pojištění CK proti úpadku. Kurz není vhodný pro začínající lyžaře a snowboardisty. Není zahrnuto cestovní pojištění.

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).