Lyžařské kurzy ve šk. roce 2022/2023 pro kvinty a 1. ročník

Elektronické přihlašování na lyžařský kurz

  • přihlášení najdeš na Informačním systému (přihlásit se lze pouze v době přihlašování - není třeba zkoušet dříve, nezapomeň aktualizovat stránku, vpravo se objeví odkaz pro přihlášení)
  • přihlašování začíná v pátek 7. 10. 2022 v 16:15 a končí v neděli 9. 10. 2022 ve 20:00
  • kliknutím na přihlásit se tvé jméno přesune do zvoleného sloupce
  • ti, kteří se nechtějí zúčastnit lyžařského kurzu, se přihlásí do sloupce nezúčastním se
  • ti, kteří se nemohou přihlásit na kurz z důvodu naplnění kapacity, se přihlásí do sloupce chci jet, kapacita je již naplněna, s nimi budeme počítat jako s náhradníky
  • v průběhu přihlašování je možné své rozhodnutí měnit, přihlásíš-li se na jiný kurz (nebo do jiného sloupce), automaticky se přesuneš na poslední místo
  • oba kurzy mají minimální a maximální počty, při počtu menším než minimum (20 osob) se kurz neotevře, překročit maximální počet (40 osob v ČR a 45 osob v Alpách) nelze

Sociálně znevýhodnění žáci mají možnost požádat o finanční příspěvek nadaci školy Pro Gymnasium, informace k žádosti vám podají třídní učitelé.

Lyžařský kurz Pension Školka Velké Karlovice (ČR)

Ubytování a stravování v Pensionu Školka ve Velkých Karlovicích, plná penze.  Sjezdové lyžování, snowboard a základy běhu na lyžích. Výcvik bude probíhat na sjezdovkách Razula a Horal, běh na lyžích v upravených běžeckých stopách.  Běžky je možno zapůjčit ze školy, pro sjezdový výcvik a snowboard povinná přilba, pro snowboard doporučujeme chrániče kolen (nákoleníky).

Termín: 27. února – 3. března 2023
Cena: 3 500 Kč + vleky (1 200 Kč)

Lyžařský kurz - Vysoké Taury (Rakousko)

Atraktivní oblast Mölltal se rozkládá na jižních svazích největšího rakouského pohoří Vysoké Taury (u italských hranic) v blízkosti nejvyšší hory Rakouska - Grossglockner (3 798 m n. m.). Lyžuje se i ve střediscích v Osttirol (Sillian, St. Jakob, Matrei, Kals, Zettersfeld, Hochstein).

Termín: 27. února - 3. března 2023 (odjezd 27. 2. ráno, návrat 4. 3. v brzkých ranních hodinách)
Cena: 8 500,- Kč studenti nar. 2003 a mladší

Ubytování: Rodinný hotel Margarethenbad se nachází ve vesnici Lainach.

Cena zahrnuje: dopravu autobusem po celou dobu akce, ubytování s polopenzí, skipas na 4 dny, pojištění CK proti úpadku. Kurz není vhodný pro začínající lyžaře a snowboardisty. Není zahrnuto cestovní pojištění.

Použijte prosím moderní prohlížeč (např. Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Microsoft Edge).