ghrabuvka.cz
Articles in English Deutsche Artikel Artículos en español Articles en français Статьи по-русски Trang tiếng Việt

Naši florbalisti postupují!

30. 11. 2012
 Martin Děček, 8A8,
07. 12. 2017

Ve čtvrtek 30. 11. 2017 se naše škola zúčastnila florbalového turnaje KB FLORBAL CHALLENGE! Krom herní vášně a radosti z florbalu nás však spojovala ještě jedna skutečnost – účast na Superfinále florbalu, což je unikátní zážitek pro všechny zúčastněné.

KB FLORBAL CHALLENGE začíná na okresní úrovni. Z ní postupují ti nejúspěšnější do krajského finále. Odtud pak do národního finále. A to buď do skupiny Východ, anebo Západ. Ti nejlepší z nejlepších se pak utkají o republikový primát přímo při Superfinále v Ostravě.

Po shodných výhrách 2:1 nad Sporťákem a Dopravkou jsme poslední zápas okresního kola dohrávali s jistotou prvního místa. Vysokou výhrou 7:2 jsme si vychutnali Gymnázium Olgy Havlové.

Náš tým hrál ve složení: Vojtěch Travinský, Jakub Neděla, Jakub Litschmann, Vít Mazurek, Matěj Matoška, Radek Redy Zeman, Štěpán Zerzoň, Dalibor Vrtaník, Jan Kratochvíl a Tomáš Nečesaný.

Celý náš úspěšný turnaj trénovala světoznámá florbalová paní profesorka Magdaléna Dymáčková. Jako výjimeční a nepostradatelní asistenti se projevili Martin Děček a Václav Jurdzin, kteří se nemohli zúčastnit na hřišti z důvodu svého věku. Nesmíme zapomenout na skvělého, ale bohužel starého maséra Marka Gaščíka alias Gašči.

Těšíme se na krajské finále a jsme odhodláni vítězit.