ghrabuvka.cz
Articles in English Deutsche Artikel Artículos en español Articles en français Статьи по-русски Trang tiếng Việt

Klimatický pobyt tercií

11. - 15. 05. 2015
 studenti a Mgr. Jitka Dubravcová,
27. 05. 2015

Ve dnech 11.–15. května jsme spolu s druhou tercií a profesorkami Dubravcovou, Dymáčkovu, Mecovou a profesory Baukem a Matuškou jeli na klimatický pobyt na Morávku. Ubytovali jsme se v penzionu U Přehrady. Pětkrát denně jsme měli výborné jídlo. Budíček byl v 7:30 a večerka ve 22:00 hodin. Stále jsme měli nabitý program. Hráli jsme spousty her, podnikli podle výběru buď kratší (6 km), nebo delší (16 km) výlet a vydali se na exkurzi do prostor přehrady. Dopolednejsme mívali pouze čtyři vyučovací hodiny, které byly mnohem pohodovější než ve škole. Úterní večer jsme sledovali hokej a čtvrtek jsme zakončili diskotékou. V pátek jsme se nešťastní, že už náš pobyt na Morávce skončil, vrátili domů. Celých těch pět dní jsem si náramně užila a těším se na další výlety se svou třídou.

Klára Urbanová, 3A8

Ubytování i strava byly dobré, v úterý jsme šli na exkurzi do prostor přehrady, jinak jsme měli dopoledne výuku a odpoledne jsme hráli různé hry. Samozřejmě jsme večer sledovali hokej. Celou školu v přírodě jsem si užil, škoda jen že nebyla delší...

Tomáš Soukup, 3A8

Většinu času jsme trávili venku, dokonce i vyučování. Po středeční túře patřil čtvrtek spíše programu uvnitř, neboť pršelo. Nakonec se ale vyjasnilo, a my jsme se tak mohli vydat hledat „kešky“. Večerní diskotéka byla bezva. Ještě jsme se ani pořádně nerozkoukali a byl tu pátek. Loučíme se s okolím a odjíždíme domů...

Jana Štrosová, 3A8

Ve škole v přírodě se mi líbilo. Jeli s námi bezva profesoři a skvělá třída 3B8. Myslím, že nám to všem hodně prospělo, protože jsme si našli nové kamarády a zlepšil se i náš třídní kolektiv. Měli jsme velmi zábavný program – zasportovali jsme si, popovídali, odpočinuli si a naučili jsme se i něco málo ze zeměpisu a matematiky. Myslím, že se všichni taky pěkně nadlábli, protože jídlo tam bylo moc dobré. Poslední den jsme se vyřádili na perfektní diskotéce, při níž ještě někteří stihli sledovat i hokej. Děkuji za skvělý pobyt!

Valentina Pollová, 3A8

Ve čtvrtek sice pršelo, ale když pak zase vykouklo sluníčko, šli jsme si zahrát minigolf. Za tento týden jsem nezažila ani chvilku nudy a v pátek mi bylo dokonce líto, že už to končí.

Pavla Nikelová, 3A8