ghrabuvka.cz
Articles in English Deutsche Artikel Artículos en español Articles en français Статьи по-русски Trang tiếng Việt

Rozdělení do skupin v přípravných kurzech 2015

 Mgr. Šárka Staníčková,
26. 02. 2015
Kurz 1-8, č. u. 119
po - jazyk český - Mgr. Jana Brachaczková
st - matematika - Mgr. Martin Kotek
Adámek Lukáš, Adámková Lucie, Badošková Adéla, Benda Jiří, Čechman Dominik, Děčková Kateřina, Dlouhá Lucie, Dluhoš Petr, Freiwald Richard, Gattnar Martin, Gengela Lukáš, Gociek Marek, Nikel Petr, Pudich Jiří, Topinka David
Kurz 2-8, č. u. 120
po - jazyk český - Mgr. Miroslava Fialová
st - matematika - Mgr. Michal Matuška
Greé Hana, Jalůvka Ondřej, Kačmářová Barbora, Kašík Radim, Klanicová Tereza, Kolková Kateřina, Kotala Matěj, Kropáček Jakub, Krymláková Johana, Křístek Jan, Kučerová Karolína, Pszczolková Eliška, Sýkorová Daniela, Šigutová Markéta, Vlček David
Kurz 3-8, č. u. 121
po - matematika - Mgr. Michal Matuška
st - jazyk český - Mgr. Miroslava Fialová
Lazecká Soňa, Lo Chi mai, Machačová Gabriela, Maršálek Jakub, Matějka Michal, Matoušek Ondřej, Mertová Denisa, Mokoš Vojtěch, Mozdřenová Barbora, Nguyen Quynh Trang, Papavasilevská Silvie, Pavliska Tomáš, Šrámek Jakub, Trávníček Jakub, Vehovská Marie
Kurz 4-8, č. u. 216
po - matematika - Mgr. Martin Kotek
st - jazyk český - Mgr. Jana Brachaczková
Goroľová Veronika, Hlavicová Magdaléna, Holek Jakub, Homola Filip, Chvílová Tereza, Janíková Andrea, Jozková Jana, Kamenický Jan, Kašíková Eliška, Nováková Nikola, Vlosinská Zuzana, Vršecký Vojtěch, Walczyková Nicola, Zapletalová Eva, Zemánek Lukáš
Kurz 5-8, č. u. 217
po - jazyk český - Mgr. Martina Zelenková
st - matematika - Mgr. Eva Stádníková
Maršálová Miriam, Pastor Zdeněk, Pilařová Vanda Liv, Podroužková Anežka, Poruba Martin, Pravda Tomáš, Skopal Tobiáš, Skřipčák Matyáš, Skupien Marek, Slívová Karolína, Sýkora Lukáš, Šíma Jan, Šimečková Lucie, Šmatera Martin, Vavrečková Kateřina
Kurz 1-4, č. u. 218
po - jazyk český - PhDr. Marie Vašíčková
st - matematika - Mgr. Pavel Kolašín
Boková Miroslava, Břenková Anna, Cágová Petra, Daničová Dominika, Daňková Gabriela, Fojtíková Radka, Goňcová Kristýna, Jenáčková Věra, Juráňová Natálie, Matušinská Karolína, Nováková Kristýna, Oborná Libuše, Pištěková Veronika, Šimečková Tereza, Zdráhalová Aneta
Kurz 2-4, č. u. 317
po - matematika - Mgr. Pavel Kolašín
st - jazyk český - PhDr. Marie Vašíčková
Haladejová Bára, Haladejová Markéta, Hrušková Tereza, Kanderová Daniela, Michalczyková Tereza, Podolová Zuzana, Rašková Leona, Robenková Tereza, Slovíková Soňa, Škarek Jan, Šuléřová Lucie, Šupčíková Kateřina, Tran Quang Tue, Vavřač David, Vykouřilová Petra
Kurz 3-4, č. u. 318
po - matematika - RNDr. Jana Kotassková
st - jazyk český - Mgr. Jana Veselá
Kellerová Lenka, Klinovská Kristýna, Kollárová Karolína, Kovalová Nela, Křížová Tereza, Loserth Jiří, Lyčka Jakub, Merta Miloš, Mertová Simona, Nesvatbová Adéla, Ondrášková Nikola, Šmídová Veronika, Třískalová Barbora, Záviská Eliška
Kurz 4-4, č. u. 319
po - matematika - Mgr. Miluše Chýbová
st - jazyk český - Bc. Monika Szturcová
Dobruská Markéta, Fekets Daniel, Foltová Darina, Formanová Kristýna, Friedrichová Petra, Hoffmann Jaromír, Hrabovský Radomír, Hulvová Lucie, Jaklová Adéla, Jemelková Libuše, Mizera Jakub, Moravcová Sabrina, Nguyenová Hana, Pastrňák Robin

Prosíme účastníky kurzů, aby si s sebou vzali psací potřeby, blok a přezůvky.